O nas

Administracja i outsourcing IT

KA3 System

K

Nasza firma działa od 2013 roku, specjalizując się głównie w obsłudze sektora B2B w zakresie administracji i outsourcingu IT z czasem poszerzając ofertę o kolejne sektory tj. urządzenia fiskalne, płatności elektroniczne, hosting oraz projekty IT. Aktualnie dostarczamy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku w najlepszych cenach i konfiguracjach. Z powodzeniem potrafimy połączyć technikę z procesami zachodzącymi w każdej firmie, otrzymując produkt finalny dopasowany idealnie do potrzeb klienta. Grono naszych zadowolonych klientów sukcesywnie wzrasta, wzrasta również obszar działań, gdzie obecny zakres to teren Polska, Niemcy i Ukraina. Codziennie pod naszą opieką pracuje ponad 1000 urządzeń, na co składają się serwery, NAS-y, urządzenia fiskalne i peryferyjne w znacznej mierze stanowiące część struktur rozproszonych i mobilnych. Stopień stabilności wynosi 99,9% w skali roku, a średni czas SLA to max 20 minut.

Mottem przewodnim naszych działań są słowa Aleksandra Wielkiego  „Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania” , dzięki temu potrafimy więcej niż konkurencja nie bojąc się tematów trudnych, dodatkowo rozwiązania proponowane przez nas są korzystne finansowo dla odbiorców końcowych.

Podążając za szybko rozwijającym się rynkiem technologicznym, skutecznie realizujemy program szkoleń, każdy z naszego zespołu uzyskuje dodatkowo kompetencje poprzez szkolenia min dwa w skali roku kalendarzowego.

Zachęcamy do kontaktu, zawsze można porozmawiać, na pewno pomożemy.

Zespół KA3 System

Share via: